Aktualności

Relacja Anielska Terapia.

powrót »
 Publikacja: 12 marca 2018 roku

Spotkanie Anielska Terapia 09.03-10.03.2018r.

 

Spotkanie przepełnione magią, miłością i dobrocią. Euforyczna aura uczestniczek wypełniała salę pozytywną energią i uśmiechem.

Chciałoby się rzec: pozytywnie zakręcone.:)

Warsztaty z terapią anielskich przesłań, to był czas silnych emocji, przeplatanych niedowierzaniem, łzami oraz radością, na przemian. To nie były tylko emocje kobiet wspaniałych i cudownie otwartych na nowe możliwości, ale to były uczucia, te zwykłe, ludzkie, płynące z głębi wnętrza. To były pragnienia i lęki. Dzięki tej terapii uczestniczki otworzyły swoje serca i umysły a wraz z nimi swą głęboką, skrywaną duszę. Nieziemska aura anielskiej terapeutki Haliny Sochy, jej ciepłe wibracje i delikatne wnętrze wraz z energetycznym temperamentem oraz mocnym głosem sprawiły, że dziewczyny otwierały się na Novum, na siebie. Strach przed sobą i obawy, czy wewnętrzne lęki, prysnęły jak bańka mydlana. Był to czas radości ale i ciężkiej pracy nad sobą, odnalezienie terapii dla siebie. Odszukanie pragnień, marzeń, pokonanie lęków. Otwarcie serca na dobro, które świat nam daje. Przekroczenie granicy komfortu, przełamanie standardów. Zadania w grupach, wzajemne wsparcie, dyskusje, a przede wszystkim słuchanie, dawało poczucie wyjątkowości i bezpieczeństwa każdej z uczestniczek. Poprzez skupienie i miłość Haliny, współuczestnictwo w grupowej sesji sprawiło, że dziewczyny odkrywały siebie poprzez osiągnięcie wyższego poziomu zrozumienia swych pragnień i miłości.

Bo to właśnie miłość była przesłaniem anielskiej terapii. Doradzanie terapeutki Haliny, jej przewodnictwo duchowe i religijne poprzez przesłania anielskich słów sprawiło, że dziewczyny z minuty na minutę otwierały się na świat miłości i radości. Każda z uczestniczek przystępując do terapii grupowej przywiozła ze sobą lęki i obawy będąc na rozdrożu  swych wewnętrznych blokad, przeżyć czy doświadczeń. W trakcie terapii grupowej i tej indywidualnej uczestniczki skupiały się na miłości, która daje bezpieczeństwo i satysfakcję wraz z wewnętrzną akceptacją siebie i otaczającego świata. Pozytywne myślenie, wiara we własne siły i możliwości, uleczyło nie jedno serce i sprawiło, że dziewczyny zrozumiały siebie oraz skierowały się ku swemu wnętrzu. Aura duchowości i lekkości wraz z energetyzującymi warsztatami wyzwoliły moc dobrej i ciepłej energii, dając każdej z dziewczyn poczucie wyższych  wartości i bliskości. Każda inna oraz wyjątkowa, piękna, a jednak spójna w całości i działaniu. Spotkania uwieńczone wspólnymi spacerami po okolicy oraz posiłkami, wzmocniły i upewniły uczestniczki terapii, w podjętych działaniach. Niejedna odnalazła swe powołanie i swą radość życia. Niejedna poczuła moc anielskiego działania terapii. 

 

Terapia anielska rozpoczęta. To nie koniec to początek. 

 

Wspaniała, cudowna terapeutka Halina Socha, pełna miłości i wiary, a przede wszystkim kochająca świat i ludzi, odkryła i uwolniła potencjały uczestniczek. Pokazała właściwą drogę życia. Przetarła szlaki. Utorowała drogę. Decyzje podjęte, działania rozpoczęte. 

 

Z miłością i lekkością.

 

Halina Socha - krótko o mnie

Jestem kobietą dojrzałą - romantyczką, marzycielką, szamanką szczęśliwego życia rodzinnego.

Kocham mój dom, ogród i gotowanie.
Dużo mówię, ale jak trzeba słucham uważnie.
Mam swoje marzenia i lubię poranki przy filiżance kawy i dobrej książce.

Kontakt

Halina Socha
ul Wolności 114 D
44-300 Wodzisław Śl.
Telefon: +48 782 208 244
Email: kontakt@halinasocha.pl
Copyright © 2020 halinasocha.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone Halina Socha
Projekt i wykonanie ambicode.pl dla halinasocha.pl